Syropy do granity OneSlush

Syropy do granity, slushów i sorbetów

Orzeźwiająca granita to jeden z najpopularniejszych napojów mrożonych szczególnie doceniany w letnie, upalne dni. Dla uzyskania wyrazistego, owocowego smaku, zapachu oraz wzmocnienia koloru do jej przygotowania używa się słodkich syropów. Korzystając z nich, warto zwrócić uwagę na skład niezawierający zbędnych, szkodliwych dla zdrowia substancji oraz wybrać zaufanego producenta. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór syropów do granitora sprzedawanych pod marką OneSlush. Wśród dostępnych smaków znajdują się nie tylko owocowe, ale też bardziej nietypowe propozycje jak cola, oranżada, wata cukrowa, mojito czy malibu. Równie bogata gama kolorów pozwala na przygotowywanie barwnych napojów sorbetowych, cieszących nie tylko podniebienie, ale i oko.

Oferowane w naszym sklepie syropy są najwydajniejszymi tego typu produktami dostępnymi na rynku – dla uzyskania idealnie nasyconego smaku granity zalecamy rozrobienie 1 litra produktu z 7 litrami wody, co oznacza, że jedna 5-litrowa butla wystarcza do przygotowania aż 40 litrów roztworu. Ekonomiczność produktów OneSlush idzie w parze z ich jakością. Syropy do granitora nie tracą koloru ani smaku przy pracy z urządzeniami chłodzącymi, dzięki czemu napoje sorbetowe przygotowywane z ich wykorzystaniem zawsze apetycznie się prezentują i doskonale orzeźwiają.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą produktów OneSlush. Gwarantujemy najwyższą jakość syropów do granity oraz atrakcyjne ceny.

Syropy do granity OneSlush

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji