Strona główna

Syropy do granity OneSlush

Syropy do granity, slushów i sorbetów

Orzeźwiająca granita to jeden z najpopularniejszych napojów mrożonych szczególnie doceniany w letnie, upalne dni. Dla uzyskania wyrazistego, owocowego smaku, zapachu oraz wzmocnienia koloru do jej przygotowania używa się słodkich syropów. Korzystając z nich, warto zwrócić uwagę na skład niezawierający zbędnych, szkodliwych dla zdrowia substancji oraz wybrać zaufanego producenta. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór syropów do granitora sprzedawanych pod marką OneSlush. Wśród dostępnych smaków znajdują się nie tylko owocowe, ale też bardziej nietypowe propozycje jak cola, oranżada, wata cukrowa, mojito czy malibu. Równie bogata gama kolorów pozwala na przygotowywanie barwnych napojów sorbetowych, cieszących nie tylko podniebienie, ale i oko.

Oferowane w naszym sklepie syropy są najwydajniejszymi tego typu produktami dostępnymi na rynku – dla uzyskania idealnie nasyconego smaku granity zalecamy rozrobienie 1 litra produktu z 7 litrami wody, co oznacza, że jedna 5-litrowa butla wystarcza do przygotowania aż 40 litrów roztworu. Ekonomiczność produktów OneSlush idzie w parze z ich jakością. Syropy do granitora nie tracą koloru ani smaku przy pracy z urządzeniami chłodzącymi, dzięki czemu napoje sorbetowe przygotowywane z ich wykorzystaniem zawsze apetycznie się prezentują i doskonale orzeźwiają.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą produktów OneSlush. Gwarantujemy najwyższą jakość syropów do granity oraz atrakcyjne ceny.

Syropy do granity OneSlush

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Najlepsze opakowania do granity – producent

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów opakowań i akcesoriów do granity i sorbetów oraz wszelkich artykułów związanych z podawaniem zimnych napojów. W naszej ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne firmom zajmującym się sprzedażą mrożonych deserów, a mianowicie kielichy ze słomką, kubki do shake'ów i slushów, przeróżne opakowania oraz maszyny do granity – granitory. Tym, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę, jest jej olbrzymia różnorodność. Nasi klienci mogą wybierać spośród niezliczonej liczby wzorów i kolorów poszczególnych produktów, dostosowując ich wygląd wedle własnego uznania. Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość proponowanych artykułów, w związku z czym należytą uwagę poświęciliśmy ich starannemu i estetycznemu wykonaniu oraz wytrzymałości. Do wyprodukowania kielichów i kubków wykorzystane zostały atestowane tworzywa spełniające wymogi Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa i higieny produkcji opakowań żywnościowych.

 Łatwy transport i przechowywanie

 Olbrzymią zaletą naszych produktów jest ich pozwalająca na sztaplowanie, unikatowa budowa. Możliwość wkładania opakowań do granity jedno w drugie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do przechowywania kielichów czy kubków. Dzięki temu redukowane są także koszty transportu.

 Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszą firmą.