Kubek do granity

Zamawianie poniższych produktów jest możliwe wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem: 885-050 -895!!!!!

Nasza oferta kierowana jest głównie do przedsiębiorców poszukujących estetycznie wykonanych i wytrzymałych jednorazowych opakowań żywnościowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową kubków do granity o pojemnościach 300 i 400 ml przeznaczonych do podawania wszelkiego rodzaju zimnych napojów, w tym sorbetów, mrożonych kaw i jogurtów czy slushów, które oprócz tego nadają się także do serwowania sałatek owocowych i inne deserów na zimno. Do każdego kubeczka dołączane są wypukłe wieczko-przykrywka z otworem na rurkę oraz wygodna w użyciu słomko-łyżeczka. Jako producent kubków do granity zapewniamy ich najwyższą jakość – oferowane w naszym sklepie produkty zostały wykonane wyłącznie z atestowanych materiałów spełniających rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej pod względem higieny w produkcji opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością i bezpieczeństwa dla zdrowia.

Ułatwiony transport i przechowywanie

Dzięki możliwości sztaplowania kubków do granity ich transport oraz przechowywanie są zdecydowanie ułatwione. Ma to duże znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że produkty sprzedawane są po kilkaset sztuk. Jeżeli zależy Ci na niskich kosztach transportu i zaoszczędzeniu miejsca w magazynie, nasze kubki sprawdzą się idealnie.

Wszystkich zainteresowanych produktami OneSlush serdecznie zapraszamy do zakupów online, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w najlepszej cenie!

Kubek do granity

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Najlepsze opakowania do granity – producent

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów opakowań i akcesoriów do granity i sorbetów oraz wszelkich artykułów związanych z podawaniem zimnych napojów. W naszej ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne firmom zajmującym się sprzedażą mrożonych deserów, a mianowicie kielichy ze słomką, kubki do shake'ów i slushów, przeróżne opakowania oraz maszyny do granity – granitory. Tym, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę, jest jej olbrzymia różnorodność. Nasi klienci mogą wybierać spośród niezliczonej liczby wzorów i kolorów poszczególnych produktów, dostosowując ich wygląd wedle własnego uznania. Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość proponowanych artykułów, w związku z czym należytą uwagę poświęciliśmy ich starannemu i estetycznemu wykonaniu oraz wytrzymałości. Do wyprodukowania kielichów i kubków wykorzystane zostały atestowane tworzywa spełniające wymogi Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa i higieny produkcji opakowań żywnościowych.

 Łatwy transport i przechowywanie

 Olbrzymią zaletą naszych produktów jest ich pozwalająca na sztaplowanie, unikatowa budowa. Możliwość wkładania opakowań do granity jedno w drugie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do przechowywania kielichów czy kubków. Dzięki temu redukowane są także koszty transportu.

 Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszą firmą.