Kubek do granity

Nasza oferta kierowana jest głównie do przedsiębiorców poszukujących estetycznie wykonanych i wytrzymałych jednorazowych opakowań żywnościowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową kubków do granity o pojemnościach 300 i 400 ml przeznaczonych do podawania wszelkiego rodzaju zimnych napojów, w tym sorbetów, mrożonych kaw i jogurtów czy slushów, które oprócz tego nadają się także do serwowania sałatek owocowych i inne deserów na zimno. Do każdego kubeczka dołączane są wypukłe wieczko-przykrywka z otworem na rurkę oraz wygodna w użyciu słomko-łyżeczka. Jako producent kubków do granity zapewniamy ich najwyższą jakość – oferowane w naszym sklepie produkty zostały wykonane wyłącznie z atestowanych materiałów spełniających rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej pod względem higieny w produkcji opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością i bezpieczeństwa dla zdrowia.

Ułatwiony transport i przechowywanie

Dzięki możliwości sztaplowania kubków do granity ich transport oraz przechowywanie są zdecydowanie ułatwione. Ma to duże znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że produkty sprzedawane są po kilkaset sztuk. Jeżeli zależy Ci na niskich kosztach transportu i zaoszczędzeniu miejsca w magazynie, nasze kubki sprawdzą się idealnie.

Wszystkich zainteresowanych produktami OneSlush serdecznie zapraszamy do zakupów online, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w najlepszej cenie!

Kubek do granity

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji