Kielichy do granity

Kielichy do granity z fantazyjnymi przykrywkami

Jesteśmy głównym europejskim producentem kielichów do granity, slushów, sorbetów, jogurtów mrożonych, drinków alkoholowych i innych zimnych napojów. Oryginalne kształty pokrywek kieliszków sprawiają, że nasze produkty idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne – przykładowo w naszej ofercie znajdują się kielichy z motywem football idealne na wydarzenia sportowe, kielichy z przykrywką i słomką w kształcie palmy, które będą niebanalnym uzupełnieniem wakacyjnych garden party, inne popularne modele to te ze statkiem lub wyrażającymi różne emocje emotikonami.

Nasze produkty pozwalają podawać orzeźwiające napoje w niezwykle atrakcyjnej formie. Kielichy posiadają odłączaną podstawkę, giętką rurkę oraz pokrywkę w wybranym kształcie i kolorze. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości atestowanych, a zatem całkowicie bezpiecznych dla zdrowia materiałów – bez obaw mogą korzystać z nich również dzieci.

Kielichy do granity

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 410 pozycji

Najlepsze opakowania do granity – producent

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów opakowań i akcesoriów do granity i sorbetów oraz wszelkich artykułów związanych z podawaniem zimnych napojów. W naszej ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne firmom zajmującym się sprzedażą mrożonych deserów, a mianowicie kielichy ze słomką, kubki do shake'ów i slushów, przeróżne opakowania oraz maszyny do granity – granitory. Tym, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę, jest jej olbrzymia różnorodność. Nasi klienci mogą wybierać spośród niezliczonej liczby wzorów i kolorów poszczególnych produktów, dostosowując ich wygląd wedle własnego uznania. Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość proponowanych artykułów, w związku z czym należytą uwagę poświęciliśmy ich starannemu i estetycznemu wykonaniu oraz wytrzymałości. Do wyprodukowania kielichów i kubków wykorzystane zostały atestowane tworzywa spełniające wymogi Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa i higieny produkcji opakowań żywnościowych.

 Łatwy transport i przechowywanie

 Olbrzymią zaletą naszych produktów jest ich pozwalająca na sztaplowanie, unikatowa budowa. Możliwość wkładania opakowań do granity jedno w drugie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do przechowywania kielichów czy kubków. Dzięki temu redukowane są także koszty transportu.

 Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszą firmą.