Meeega żele

 

Mega Żele

Mega żele to nieprawdopodobnie wielkie żelki! Coś, czego nikt się nie spodziewa! Żelki tak wielkie jak kable! Mega żele mają mnóstwo zaskakujących smaków i zwariowanych kolorów. To żelki, które zaskoczą nie tylko dzieci, ale również dorosłych! Koło takich słodyczy, ciężko przejść obojętnie.

W ofercie kwaśne mega żele

Kwaśne mega żele to jest hit! Wielkie, długie żelki o smaku kwaśnej truskawki, jagody czy jabłka skradną nie jedno serce! Super smak, żelkowa obwódka i miękki środek! Nie zapominajcie o smaku kwaśna cola - dla wielbicieli żelek, nie ma nic lepszego.

Mega żele pakowane są w odrębne foliowe woreczki. Kartonowy display mieści pakiet 30 sztuk żelek o wybranym smaku. Barwne opakowanie z daleka przyciąga uwagę klientów.

Zwariowany mix smaków

Poznaj mega żele od Sweet World i zobacz, że nie można się im oprzeć. Oferowane przez nas żelki mają wiele smaków, do wyboru m.in.:
- truskawka,
- jagoda,
- wieloowocowe sunshine,
- lukrecja,
- jabłko,
- jogurtowa truskawka,
- cola.

W sprzedaży zaskakujące zmiksowane smaki mega żeli: mix melon z truskawką, mix jagoda z truskawką, mix pomarańcza z limonką. Nasze mega żele poza tym, że mają różne smaki to są dodatkowo w opcji słodkiej i kwaśnej.

Mega żele nad morzem i w górach

Co może być najlepszą przekąską na urlopie? Oczywiście, że nasze mega żele. Zapakowane w oddzielną osłonkę żelki, świetnie sprawdzą się jako przekąska na spacerze, wycieczce lub w przerwie od jazdy rowerem! Mega żelkami można się dzielić z rodziną i przyjaciółmi! Mają zakręcone smaki i super się zjadają!

Mega żele na imprezę

Oferowane przez nas żelki w wersji XXL świetnie spiszą się na każdej imprezie! Wyśmienita zabawa na koncercie czy festynie nie może odbyć się bez mega żelek! Zwariowane kolory i nieoczywiste aromaty dodadzą każdej imprezie smaku!

 

Meeega żele

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Najlepsze opakowania do granity – producent

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów opakowań i akcesoriów do granity i sorbetów oraz wszelkich artykułów związanych z podawaniem zimnych napojów. W naszej ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne firmom zajmującym się sprzedażą mrożonych deserów, a mianowicie kielichy ze słomką, kubki do shake'ów i slushów, przeróżne opakowania oraz maszyny do granity – granitory. Tym, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę, jest jej olbrzymia różnorodność. Nasi klienci mogą wybierać spośród niezliczonej liczby wzorów i kolorów poszczególnych produktów, dostosowując ich wygląd wedle własnego uznania. Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość proponowanych artykułów, w związku z czym należytą uwagę poświęciliśmy ich starannemu i estetycznemu wykonaniu oraz wytrzymałości. Do wyprodukowania kielichów i kubków wykorzystane zostały atestowane tworzywa spełniające wymogi Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa i higieny produkcji opakowań żywnościowych.

 Łatwy transport i przechowywanie

 Olbrzymią zaletą naszych produktów jest ich pozwalająca na sztaplowanie, unikatowa budowa. Możliwość wkładania opakowań do granity jedno w drugie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do przechowywania kielichów czy kubków. Dzięki temu redukowane są także koszty transportu.

 Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszą firmą.