Kielichy do granity 500ml

Jeżeli szukasz oryginalnego sposobu na podawanie zimnych napojów, gorąco polecamy nasze kielichy do granity o pojemności 500 ml, które idealnie nadają się nie tylko do granit, ale też owocowych sorbetów, slushów, kaw i jogurtów mrożonych czy drinków alkoholowych. Jako producent możemy zagwarantować wyjątkowo szeroki wybór wzorów i kolorów produktów, jak również ich najwyższą jakość wynikającą ze staranności wykonania. Wszystkie tworzywa użyte przy produkcji kielichów do granity dostępnych w sklepie Sweet World posiadają atesty oraz certyfikaty poświadczające ich zgodność z rygorystycznymi wymogami Unii Europejskiej. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że kupują produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia, z którego bez obaw mogą korzystać również dzieci.

Unikatowe rozwiązanie

Nasze kielichy do granity ze słomką składają się z transparentnego naczynia i kolorowych elementów – podstawki, przykrywki, giętkiej rurki oraz zatyczki do niej. Niektóre z nich są odłączane, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie i korzystanie z kielichów. Możliwość sztaplowania pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w magazynie oraz zminimalizować koszty transportu – przy zamówieniu na 108 sztuk produkty wysyłane są w dwóch kartonach.

Wszystkich zainteresowanych naszymi kielichami do granity zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz zakupów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i ekspresową wysyłkę!

Kielichy do granity 500ml

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 75 pozycji