Kielichy do granity 600ml

Lato to czas, kiedy popyt na zimne napoje rośnie, a spragnieni klienci chętnie sięgają po orzeźwiające granity, sorbety, kawy i jogurty mrożone oraz kolorowe drinki alkoholowe. Fantazyjne kielichy ze słomką to oryginalny i bardzo atrakcyjny sposób ich podania, który z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych. W ofercie Sweet World znajdziesz niezwykle szeroką ofertę modeli transparentnych kieliszków z dostępnymi w wielu barwach elementami i przykrywkami o ciekawych kształtach. Sam zdecyduj, jakiego charakteru nabiorą podawane w Twoim barze napoje i drinki, dobierając kolor i rodzaj dekielka.

Nasze kielichy do granity wyróżniają się praktyczną budową – dzięki temu, że pokrywka i giętka rurka z zatyczką są odłączane, a naczynia sztaplują się, produkty mogą być łatwo przechowywane. Pozwala to zminimalizować koszty transportu, ponieważ przy zamówieniu 108 sztuk wysyłamy tylko dwa kartony, a także oszczędzić sporo miejsca w magazynie.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Jako producent kielichów do granity zadbaliśmy nie tylko o ich atrakcyjny wygląd, ale także jakość wykonania. W związku z tym do powstania naszych produktów wykorzystane zostały atestowane tworzywa posiadające wymagane przez Unię Europejską certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa dla zdrowia i higieny w produkcji opakowań żywnościowych. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z charakterystyką produktów oraz składania zamówień. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką przesyłkę!

Kielichy do granity 600ml

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji