Kielichy do granity 250ml folding

Jako największy w Europie producent kielichów do granity pragniemy przedstawić niezwykle szeroką ofertę fantazyjnych kieliszków do podawania zimnych napojów – slushów, sorbetów, jogurtów mrożonych czy drinków alkoholowych. Tym, co wyróżnia nasze produkty, są pokrywki o zabawnych kształtach, dzięki którym kielichy ze słomką do granity świetnie sprawdzają się jako gadżet na różnego rodzaju imprezach tematycznych. Nasze hity to między innymi modele z pokrywką w kształcie palmy wprost idealne do podawania wakacyjnych drinków. Na wydarzeniach sportowych, w szczególności piłkarskich, popularnością cieszą się kielichy z serii football. Polecamy również te z motywem statków czy emotikon. Produkty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Nasze kielichy składają się z głównego naczynia, odłączanej podstawki, giętkiej rurki oraz pokrywki w wybranym kształcie. Wszystkie elementy kompletu zostały wykonane z najlepszej jakości tworzyw. Produkty spełniają rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej oraz posiadają atesty poświadczające ich nieszkodliwość dla zdrowia – również dzieci.

Ułatwiony transport

Dostępne w naszej ofercie kielichy do granity 250 ml folding sprzedawane są w ilościach hurtowych po 108 sztuk. Budowa produktów pozwala na ich łatwe rozłożenie, sztaplowanie, a co za tym idzie – bezproblemowy transport i wygodne przechowywanie. Kielichy wysyłamy w dwóch kartonach, z czego w jednym znajdują się naczynia z podstawkami, a w drugim pozostałe odłączane elementy.

Kielichy do granity 250ml folding

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 62 pozycji