Kielichy do granity 350ml

W tej zakładce poznasz naszą ofertę kielichów do granity o pojemności 350 ml, w których oprócz sorbetów można podawać również slush, mrożone jogurty, kawy czy drinki alkoholowe. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich lokali i stoisk gastronomicznych, które chcą wpasować się w wakacyjny klimat – kielichy do orzeźwiającej granity idealnie sprawdzą się latem, gdy popyt na zimne napoje zdecydowanie wzrasta. Nasze produkty wyróżniają się fantazyjnymi kształtami pokrywek, wśród których można znaleźć palmy, statki, motywy footballowe czy emotikony wyrażające całe spektrum emocji. Modele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – do wyboru, do koloru!

Drinki i inne chłodne napoje podawane w naszych wakacyjnych kielichach do granity będą ciekawym uzupełnieniem wszystkich imprez organizowanych na świeżym powietrzu, ale nie tylko – z powodzeniem sprawdzą się też w różnego rodzaju barach.

Łatwe w transporcie i przechowywaniu

Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość dostępnych w naszym sklepie internetowym kielichów do granity. Dołożyliśmy wszelkich starań, by spełniły one oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie zostały wykonane z bezpiecznych, atestowanych materiałów, dzięki czemu mogą z nich korzystać również dzieci. Produkty sprzedawane są w ilościach hurtowych i wysyłane w dwóch kartonach – w jednym znajdują się sztaplowane kielichy z podstawkami, natomiast w drugim odłączane elementy – słomki, zatyczki do słomek, przykrywki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Kielichy do granity 350ml

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 82 pozycji