Strona główna

Granitory i maszyny chłodzące

Funkcjonalny i solidny granitor, czyli urządzenie do wytwarzania mrożonego napoju na bazie syropów owocowych i wody, zwanego granitą, sprawdzi się świetnie w barach, pubach czy restauracjach, ale nie tylko. Dzięki swojej poręcznej formie i łatwości obsługi może być jednym z najważniejszych sprzętów w punktach gastronomicznych zajmujących się sprzedażą uliczną. Granitory wykorzystuje się często także do produkcji mrożonej herbaty, kawy lub sorbetów.

Każdy z modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym nieznacznie różni się specyfikacją, dlatego dobrze jest szczegółowo przeanalizować parametry wszystkich, by wybrać wariant, który w danym miejscu sprawdzi się najlepiej. Konkurencyjna cena granitorów idzie w parze z innowacyjnością, ponieważ wszystkie rozwiązania technologiczne, nad którymi pracujemy, są poddawane licznym testom, a każda odsłona nowego produktu niesie za sobą kolejne ulepszenia.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców - dołącz do nich i Ty, bo zakupiony u nas sprzęt będzie najlepszą inwestycją dla Twojego biznesu.

Granitory i maszyny chłodzące

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji