WIELORAZOWY Kielich Statek 400ml składany brązowy 108 szt.

WIELORAZOWY Kielich Statek 400ml składany brązowy 108 szt.

431,50 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Ten wyjątkowy kielich posiada dekielek-stateczek, który jest równocześnie zabawką!
Po wypiciu zawartości kielicha, w bardzo prosty sposób z dekielka-stateczka możemy zrobić wspaniałą zabawkę. Przekładamy maszcik do otworu, w którym była rurka, szczelnie go zatykając   - w tym momencie nasza zabawka-stateczek jest gotowa do użycia.
W każdym opakowaniu znajduje się mix żagielków. Jeśli jednak zdecydujecie się na jeden rodzaj żagielka, napiszcie nam o tym, używając kodów przypisanych do konkretnego żagielka, wtedy skomponujecie swój własny, niepowtarzalny zestaw!
Nasi klienci mają możliwość wydrukowania własnego logo na żagielku.
Życzymy miłej zabawy!


Komplet kielichów do sorbetu, granity, slush, kawy i jogurtu mrożonego oraz innych zimnych napojów. Dzięki odłączanej stopce, kielichy się sztaplują. To unikatowe rozwiązanie konstrukcyjne, pozwala zaoszczędzić na kosztach transportu, a zamówiony towar zajmuje 7-krotnie mniej miejsca w Twoim magazynie!
Produkt sprzedawany jest w opakowaniu po 108 sztuk. Każde opakowanie zawiera dwa kartony: jeden karton z kielichami i stopkami oraz drugi karton z rurkami, dekielkami i zatyczkami do rurek. W jednym opakowaniu znajduje się jeden kolor.
Kielichy produkowane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów, giętka rurka jest bezpieczna dla dzieci, a zatyczka chroni jego zawartość przed kurzem.
Kielichy wykonane są z materiału o wyjątkowej przezroczystości, co powoduje, że zawartość prezentuje się niezwykle apetycznie. Zdjęcia kolorowych kielichów są jedynie przykładem, jak może wyglądać kielich po napełnieniu go granitą czy sorbetem.


Wymiary opakowania: 60 cm x 40 cm x 28 cm
Waga: 8,1 kg
Maksymalna ilość opakowań w 1 paczce kurierskiej: 2 (216 szt.)

47710F
4996 Przedmioty